ЦВК знову оголосила Вірастюка народним депутатом

 • Центральна виборча комісія склала новий протокол за підсумками довиборів до Верховної Ради на окрузі № 87.

  Переможцем залишився кандидат від Слуги народу Василь Вірастюк, повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

  За даними ОПОРИ, після того, як голосування на шести дільницях визнали недійсним, результати довиборів змінились. За Василя Вірастюка віддали 14 811 голосів, за кандидата від “За майбутнє” Олександра Шевченко — 13 942 голоси, за Руслана Кошулинського від ВО “Свобода” — 13 463 голоси.

  Як відомо, ЦВК офіційно визнала перемогу представника партії “Слуга народу” Василя Вірастюка на довиборах до Верховної Ради на 87 окрузі на Івано-Франківщині.

  Натомість Верховний Суд скасував протокол ЦВК про перемогу Вірастюка у 87 окрузі.

  28 березня, на території Івано-Франківщини відбулися проміжні вибори Народного депутата Верховної Ради України. Мова йде про 87-й виборчий округ. 

  Через два дні після виборів повідомили, що ЦВК опрацювала 67% протоколів.  Сам же підрахунок усіх голосів тривав тиждень. За цей час декілька разів змінювали голову ОВК.

  Навіть йшлося про те, що з дільниць зникло більш як 300 бюлетенів за Шевченка. А ОВК відправляла 14 ДВК на перерахунок – частину з них через сумнівні підстави.

  Представники різних партій із дільничної комісії ДВК 261029 (с. Микуличин) твердили – підробили їхні підписи на упаковці з бюлетенями. Казали, що будуть писати навіть в Європейський суд.

  Кандидат у народні депутати від партії “За майбутнє” Олександр Шевченко заявив, що окружна виборча комісія вкрала його перемогу на виборах до Верховної Ради у виборчому окрузі №87.

  Він навіть звертався до свого конкурента на виборах Василя Вірастюка із закликом не ганьбитися та сприяти чесному підрахунку голосів.

  До теми: “На 87 окрузі були не вибори, а брудне призначення переможця”, – Івано-Франківська обласна рада

  Обурені прикарпатці вийшли під «Білий дім» через вибори на 87-окрузі (ФОТО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!