В Україні розмитнили перший автомобіль на “єврономерах” за новими тарифами

 • Сьогодні, 27 листопада, на Чернівецькій митниці Державної фіскальної служби України, розмитнили першу машину на “єврономерах” за новими умовами, повідомляє Громадське:

  “Громадянин України розмитнив свій легковий автомобіль з дизельним двигуном Renault Laguna 2004 року випуску з німецькою реєстрацією, сплативши до державного бюджету понад 49,3 тисяч гривень. Таким чином мито (10%) склало 4,6 тисяч гривень, акцизний податок (пільгова ставка із застосуванням коефіцієнта 0,5) – 28,765 тисяч гривень та ПДВ (20%) – 15,957 тисяч гривень”, — розповіли у службі

  Митники також підкреслили, що навели ціни з урахуванням 50%-ої знижки, яка діє протягом 90 днів з початку дії закону про ввезення транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Без знижки розмитнення цієї автівки коштувало б понад 83 тисяч гривень.

  Як зазначили у ДФС, до того, як вступили у силу нові правила, цю автівку було б неможливо імпортувати до України — до 25 листопада діяла заборона митного оформлення автомобілів старше 8 років.

  Крім цього, у службі наголосили, що при ввезенні в Україну для постійного користування вживаних транспортних засобів не вимагають підтвердження відповідності екологічним нормам ЄВРО 5.

  Нагадаємо, 23 листопада, Президент України Петро Порошенко підписав закони, які дозволяють легалізувати ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!