В Україні штрафуватимуть за продаж ліків дітям до 14 років

 • Верховна Рада України запровадила штрафи до 6 800 гривень за продаж лікарських засобів особам, які не досягли чотирнадцяти років.

  За ухвалення закону “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за реалізацію (відпуск) лікарських засобів у заборонених законодавством випадках та встановлення відповідальності за реалізацію (відпуск) лікарських засобів особам, які не досягли чотирнадцяти років (малолітнім особам) (реєстраційний номер 5123-1)” проголосували 315 народних депутатів, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “УНІАН”.

  Внесені зміни передбачають штраф від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3 400 до 5 100 гривень) за реалізацію (відпуск) лікарських засобів в аптечних закладах особі, яка не досягла 14-річного віку. Це стосується і продажу з використанням інформаційно-комунікаційних систем дистанційним способом (електронна роздрібна торгівля лікарськими засобами), а також доставки лікарських засобів кінцевому споживачу – особі, яка не досягла 14-річного віку.

  За повторне вчинення такого порушення протягом року передбачений штраф від трьохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 5 100 до 6 800 гривень).

 • До теми: ще три препарати: міністерство здоров’я розширило програму “Доступні ліки”

  фото ілюстративне

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!