Вакцина від коронавірусу надійшла у всі країни ЄС

 • Вакцину від коронавірусу доставили в усі країни Європейського союзу, вакцинація стартує у неділю 27 грудня.

  Про це заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у спеціальному відеозверненні,  повідомляє “Європейська правда”.

  Ми починаємо перегортати сторінку важкого року. Сьогодні день доставки, а завтра вакцинація проти COVID-19 почнеться по всьому ЄС. Вакцина стала доступна одночасно для всіх держав ЄС, і люди почнуть приймати вакцину в Афінах, у Римі, у Гельсінкі, в Софії. Наші Європейські дні вакцинації – це зворушливий момент єдності і європейської історії успіху” – заявила вона.

  Також фон дер Ляєн додала, що дуже скоро ЄС матиме більше вакцин, як тільки буде підтверджено їх безпеку і ефективність. За її словами, ЄС забезпечив достатню кількість вакцин для всього населення блоку, а також мешканців країн Європейської економічної зони.

  Вакцинація дозволить нам поступово повернутися до нормального життя” – зазначила фон дер Ляєн. “Але доки цього не сталося нам потрібно зберігати пильність. Ми маємо захищати себе і своїх близьких від вірусу. Лишаємося в безпеці разом. Зробімо 2021 рік нашим роком відновлення і надії” – наголосила президентка Єврокомісії.

 • До теми: В Україні за добу зафіксували 7 709 випадків COVID-19, на Прикарпатті – 114

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!