Вежі не буде: у Бурштині скасували тендер на будівництво вежі у Новому Мартинові

 • Відділ культури, туризму і зовнішніх зв’язків Бурштинської міської ради скасував тендер на будівництво оглядової вежі в релігійно-історичному центрі «Гора над Дністром» в с. Новий Мартинів.

  Переможцем тендера стало ПАТ «СТМ», власником якого раніше був міський голова Василь Андрієшин.

  В ефірі ТРК «РАІ» Василь Андрієшин запевнив, що акції цієї фірми він продав і відношення до неї не має. Водночас, компанія бере участь і перемагає в тендерах Бурштинської міської ради, пише «Галичина».

  До останнього Андрієшин наполягав на необхідності реалізації проєкту, оскільки «місце намолене» і потрібно розвивати цей паломницький центр. Однак, визнав, що кошти складно буде освоїти до кінця року. Василь Андрієшин припускав, що можна закупити матеріали та дочекатись наступного року, щоб почати будівництво. За словами мера, скандал навколо будівництва вежі підняли його політичні конкуренти, у яких виключно політичні мотиви, щоб зірвати цей проєкт.

  8 грудня робоча група «Прозорість та підзвітність» Івано-Франківської ОДА визнала закупівлю такою, яка «не стосується фінансування військових потреб».

  Спочатку планували витратити 2,75 млн. гривень, однак згодом вартість будівництва зменшили до 884 тисяч гривень. Співфінансування цього проєкту мала надати Івано-Франківська обласна рада.

  До теми: На Волині юнак зліпив сніговика висотою 6 метрів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!