Відібрав “Айфон”: у Франківську чоловік пограбував перехожого

 • Івано-Франківський міський суд виніс вирок у справі про пограбування.

  Злочин трапився 13 червня 2020 року. Близько 04:00 ночі двоє чоловіків конфліктували з водієм служби таксі через високий тариф за перевезення. В цей час неподалік проходили двоє інших чоловіків, які побачивши суперечку між вищевказаними особами, вирішили підійти до них.

  Вони розпочали розмову, яка поступово переросла у словесний конфлікт. Тоді ж один із новоприбулих побачив у задній кишені штанів іншого чоловіка мобільний телефон, після чого вирішив його відібрати.

  Користуючись тим, що чоловік відволікся через словесний конфлікт, він відкрито викрав із задньої кишені штанів останнього мобільний телефон марки «Iphone» моделі «XS Max», вартість якого становить 15933 гривні, після чого побіг у сторону вул. Незалежності, не реагуючи на вимогу та крик потерпілого.

  Пізніше зловмисник викраденим мобільним телефоном розпорядився на власний розсуд, чим спричинив потерпілому  майнову шкоду на загальну суму 16250 гривень. Згодом його затримали.

  На судовому засіданні обвинувачений беззастережно та в повній мірі визнав свою вину у вчиненні інкримінованого злочину, щиро розкаявся, і попросив суд затвердити угоду про примирення, укладену з потерпілим.

  31 грудня 2020 року зловмисника визнали винним у вчиненні грабежу та призначили покарання у вигляді штрафу в розмірі 1275 гривень. Також з грабіжника стягнуть 2288 гривень – вартість проведених експертиз по цій справі.

  Читайте також: Сімейна драма – калушанин двічі вистрелив у колишнього чоловіка своєї сестри

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!