Відомий прикарпатський письменник Остап Українець мобілізувався до ЗСУ

 •  
  29-річний Остап Українець мешкає в Івано-Франківську.
   
  Український письменник та перекладач Остап Українець сьогодні, 26 березня, повідомив у соцмережах, що мобілізувався до Збройних сил України та перебуває у навчальному центрі. 
   
  «Отож, товариство. Я остаточно мобілізувався, вже в навчальному центрі. Це означає, що вся чоловіча частина Гуманітарки наразі в ЗСУ. Тобто відео найближчим часом не буде», – зазначив письменник.
   
  Остап Українець зауважив, що писати книжки буде, але повільніше.
   
  «Наразі розбираюся, в якій частині зрештою служитиму і вирішую адмінпитання. Ніби є варіант, але то ще в процесі. А там буде видно», – додав Остап.
   
  Остап Українець є автором романів «Канцелярія хрестових походів», «Дискордія», «Малхут», «Транс».
   
  Остап Українець перекладав українською Говарда Лавкрафта, Девіда Мітчелла, Щепана Твардоха тощо. Також Українець є засновником та одним з авторів YouTube-каналу «Твоя підпільна гуманітарка», який популяризує гуманітарні науки.
   
  Ще один автор каналу, 28-річний письменник та перекладач Євген Лір з Мелітополя, у січні 2024 року також мобілізувався до війська.
   
  У межах «Твоєї підпільної гуманітарки» команда у 2021 році заснувала однойменне видавництво, яке спеціалізується на класиці гуманітаристики й науково-популярній літературі.

  Нагадаємо, співачка FIINKA з Прикарпаття може увійти до журі «Євробачення-2024»

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!