Водії викинули п’яного прикарпатця з автобуса

 • Дорогою до Польщі двоє водіїв викинули п’яного чоловіка, мешканця Прикарпаття, з автобуса.

  Про це у соцмережі повідомила Марія Стеф’юк.

  “Добрий вечір, хочу звернутися до всіх людей. Цей чоловік їхав до Польщі, він був дуже п’яний. Двоє шоферів викинули його на двір і там покинули без валізи. Номер автобуса, в якому він їхав, є на фото, він сідав в Коломиї. Може, хтось його знає?”, – запитує жінка.

  Нетверезий прикарпатець їхав рейсом Чернівці-Вроцлав. Коли шофери викинули його з автобуса, за чоловіка спробували заступитись інші пасажири, але марно. П’яного заробітчанина кинули в багажне відділення поламаного автобуса і вкрили його ковдрою.

  Нагадаємо, У Польщі в ДТП постраждали одразу восьмеро українців

  Думки користувачів соцмережі щодо цієї ситуації розділились.

  “Мій колись також з буса вилізав на колінах. Просто пити треба менше, а якщо їхав за кордон, то взагалі не потрібно пити.Чим він думав?”, – пише Марія Янкова.

 • “Так, він не правий, тому що їхати в дорогу п’яним…? Але ці шофери? Невже в них чиста совість? Викинути як собаку? Невже заробіток дуже приємний, так зробити з людиною?”, – питає Наталія Кіданецька.

  “На мою думку, шофер зробив правильно, хочеш пити – то сиди вдома. Тому що у бусі є різні люди. Наприклад, я не переношу алкогольного запаху”, – каже Марія Костащук.

  Читайте продовження: З автобуса його не викидали – поліція про нетверезого прикарпатця

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!