Вимагаємо ремонту: до Франківська приїхали протестувальники з села Бринь, які перекривали дорогу (фото)

 • Сьогодні, 12 жовтня, до Івано-Франківська на акцію протесту приїхали кілька десятків людей з села Бринь.

  Люди вимагають відремонтувати два кілометри дороги, яка веде до їх села. Через це селяни вже кілька днів перекривають дорогу національного значення, спричиняючи цим значні затори.

  “Ми вимагаємо ремонту 2 кілометрів дороги. Ми пікетуємо і перекриваємо вже п’ять днів, але нас ніхто не чує. Очевидно, цю дорогу ніхто так і не планує ремонтувати. Від влади не було ніяких дій, ніяких переговорів з нами”, – каже представниця протестувальників Ольга Гінчак.

  За словами людей, два кілометри дороги до їх села вкриті ямами і не ремонтувалися з 1996 року. Цю невелику відстань їм доводиться долати по 15-20 хвилин через стан дороги. Чому трасу до Боднаріва зробили, а до Бриня ні – протестувальники не розуміють.

  Делегація протестувальників зайшла в приміщення Івано-Франківської ОДА. Але охорона не пропустила їх до керівництва, аргументувавши це вимогами карантину. За словами охоронців, вони можуть пропустити лише трьох людей і за попереднім записом. Наразі протестувальники залишаються під стінами ОДА.

  Нагадаємо, що 8 жовтня, у селі Боднарів Калуського району люди також перекривали дорогу державного значення значення Н-10 Стрий-Мамалига.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!