Вивихи від Моха

  • Днями

    ПОРАДА

    На телепередачі “Велика політика з Євгеном Кисельовим” (Україна) в студії на повному серйозі у прямому ефірі обговорювали нові схеми Сергія Мавроді. Слово взяв Дмитро Голубов, засновник і лідер “Інтернет партії України”. Кисельов ставить йому питання.

    Кисельов: Ви такий самотній комп’ютерний Робін Гуд у боротьбі з всесвітнім злом в особі Сергія Мавроді?

    Голубов: Ні. Мені допомагають багато людей з різних країн, бо добре знають, хто такий Мавроді.

    Кисельов: А українські політики?

    Голубов: Поки що тільки порадами.

    Кисельов: А чому тільки порадами?

    Голубов: От я не знаю. Я хочу звернутися до всіх українських політиків і сказати, що якщо ви не зупините цю людину, то він вкраде всі гроші, які повинні вкрасти у нас ви!

    Овація залу.

    Якось

    ТАКСІ

    Знайома розповіла.

    – Замовила таксі з роботи додому. Приїхала обіцяна диспетчером чорна “дев’ятка”, така з наворотами, з кепкою на задньому склі, але сама при цьому явно на ладан дихає. Дорогою несподівано з’ясувалося, що у водія немає решти. Зупинилися в якомусь провулку, водій взяв у мене п’ятсот  гривень і пішов їх розміняти… Сиджу вже 20 хвилин, чекаю його повернення… При цьому мене не полишає відчуття, що він мені цю тачку тільки що продав…

    Колись

    ВИНО

    Не знаю, як зараз, а раніше морякам під час перебування у тропіках була передбачена порція вина. Колись медики, дай боже їм здоров’я, дослідили, що щодобовий прийом 200 грамів сухого вина позитивно впливає на організм, втомлений тропічною спекою. Кілька епізодів на цю тему.

    Епізод перший. Великий пароплав, екіпаж близько 100 чоловік, 6 місяців у тропіках. Щоб не бути дріб’язковими і не розливати кожного дня по 200 гр., один раз на тиждень видають кожному по дві пляшки угорської «Леанікі» по 0,7 літра. Однак вказаний на пляшці обсяг 0,7 якийсь хитрий діяч вважав за 0,71 літра, що означало перелив 20 гр. на тиждень кожному члену екіпажу. З цієї причини під час останньої видачі кожному дали одну пляшку замість двох. Куди поділася накопичена за рейс «економія», так ніхто і не дізнався.

    Епізод другий. Науково-пошуковий пароплав, єдина відмінність від промислового – кілька кают переобладнані під лабораторії, де працює наукова група. Замість вина видають трилітрові банки яблучного соку з м’якоттю. Вчені відносять банки в гідрохімічну лабораторію, на центрифузі поділяють на фракції, рідку частину ставлять булькати, а з твердої варять повидло. Утилізація продукту – 100%.

    Епізод третій. Пароплав, побудований у Києві на заводі «Ленінська кузня» (цей завод клепав майже весь середньотоннажний флот рибної промисловості), спускається по Дніпру і перед відходом у рейс отримує постачання в Херсоні. Замість сухого вина завантажили хороший кримський портвейн. Команда щаслива і готова носити капітана на руках. На питання інших капітанів: «А хіба так можна?» він відповідає питанням: «А ви пробували чи відразу погодилися на сухе?»

    І взагалі…

    Берліоз не любив давати автографи. Знаменита співачка Аделаїда Патті багато разів просила композитора написати їй хоч щось в її альбомі, але він був невблаганним… Одного разу вона з посмішкою сказала Берліозу: «Маестро, якщо ви будете настільки люб’язні, що напишете в мій альбом хоч кілька рядків, в нагороду за це я зроблю вам подарунок. На ваш вибір, маестро: або заспіваю для вас, або подарую вам найкращий паштет з печінки, який мені якраз сьогодні прислали з Тулузи…» Подумавши, Берліоз взяв у руки альбом і написав всього два латинських слова. «Що це означає?» – запитала співачка. «Це означає: «Приносьте паштет», – посміхнувся Берліоз.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!