У Франківську презентували книгу “Сторінками життя” Юлії Кернякевич-Танасійчук (ФОТО)

 • Душевну книгу про те, чого так не вистачає в час війни та кризи, презентували у Франківську.

  В Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.Франка активістка ГО «Поступовий гурт франківців», доцент Юридичного інституту ПНУ, адвокат та громадська діячка Юлія Кернякевич-Танасійчук презентувала збірку «Сторінками життя».

  Епіграфом до книги стали рядки вірша української поетеси Ліни Костенко: «Я вибрала Долю собі сама. І що зі мною не  станеться – у  мене  жодних претензій нема до Долі – моєї обраниці».

  До збірки ввійшли вірші про кохання та на соціальну  тематику. Це друга книга поезії Юлії Володимирівни, у 2003 році видали її перше творче дитя – збірку «Сенсація відчуттів».

  Як зауважив у коментарі «ГК» модератор та співзасновник ГО «Поступовий гурт франківців» Сергій Адамович, збірка Юлії Кернякевич – це поезія, написана серцем і покликана підтримувати позитивні почуття.

  «Сьогодні, коли склалася така важка ситуація в Україні, гарне слово та поезія потрібні як ніколи, щоб підтримувати позитивні почуття та віру, що далі буде краще. Ця книга видана для душі, щоб людина відпочила від негативу, який оточує нас», – акцентував Адамович.

  За словами поетеси Юлії Кернякевич, книгу вона присвятила батькам та найріднішим друзям і колегам.

  «Я присвячую цю книгу батькам, адже вони дали мені можливість реалізувати себе», – зауважила Юлія.

  До слова, збірку «Сенсація відчуттів» можна придбати у книгарнях міста, а також її можна знайти у бібліотеках.

   

   

  27.05.2015

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!