«Народний Контроль» іде на місцеві вибори

  • Рішення про участь у місцевих виборах одноголосно прийняли на першому з’їзді політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль».

    «З початку створення «Громадського руху «Народний Контроль» ми об’єднали команду активістів, які щиро вірять в реалізацію ідей Революції гідності та переконані, що Майдан перейшов у іншу фазу. А саме – боротьби з недбалістю, свавіллям та викоріненням корупції в органах влади. Ми постійно закликаємо всіх активних громадян не стояти осторонь, а брати на себе відповідальність і так, як на Майдані, спільно долучатися до боротьби з недобитим злочинним режимом в органах місцевого самоврядування», – відзначає координатор «Народного Контролю» Прикарпаття Володимир Гергелюк.

    Головною рушійною силою партії «Громадський рух «Народний Контроль» є люди, які вже довели свою ефективність, готовність працювати в інтересах країни, переконані у «Народному Контролі».

    «Це нове покоління політиків, це журналісти, громадські активісти, волонтери, люди з Майдану, учасники АТО, успішні підприємці. Вони повинні бути максимально представлені у владі, мають отримати змогу взяти участь у майбутніх місцевих виборах, – пояснює лідер «Народного Контролю» Дмитро Добродомов. –  Це люди, які вже довели свою ефективність і готовність працювати. Оновлення української політики ми чекали ще з Майдану. На жаль, воно не відбулося, але зміни неминучі».

    Одним з інструментів впливу «Народного Контролю» є телевізійний проект, який виходить на десятках регіональних телеканалів України. До журналістів та активістів «Народного контролю» звернулися тисячі людей. Дуже часто для них це остання інстанція в боротьбі за справедливість.

    Під час з’їзду політична партія «Громадський рух «Народний Контроль» задекларувала пріоритети своєї діяльності. Передусім, це боротьба з корупцією та посилення ролі громадських спільнот і об’єднань громадян. Ще «Громадський рух «Народний Контроль» домагатиметься спрощення для ведення малого і середнього бізнесу, обмеження впливу монополій, забезпечення правового захисту приватної власності.

    Окрім того, місцева влада, яку громада наймає на роботу, зобов’язана надавати якісні послуги: медичні, освітні, комунальні, соціальні, адміністративні. Відтак, ще один пріоритет – контроль! Контроль за якістю надання послуг на центральному та місцевому рівнях та ефективністю використання бюджетних коштів.

     

    Для виконання цих пріоритетних завдань необхідні відповідні важелі, які можна отримати, ставши безпосереднім учасником самоврядування. Відтак під час з’їзду політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» офіційно оголосили про обов’язковість її участі у місцевих виборах 2015 року.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!