Золоте тріо «Альбатроса»

• Прикарпатські веслувальники завоювали три золоті нагороди на чемпіонаті України, здобувши путівки на чемпіонат світу в Португалії.

Днями у Дніпропетровську завершився чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед юніорів і молоді (до 23 років). Івано-франківські веслувальники, представники обласного спортклубу «Альбатрос», посіли високі місця та вибороли право представляти Україну на чемпіонаті світу в Португалії.

Так, у категорії юніорів перше місце на дистанціях 200 м та 500 м у каное-одиночці посіла титулована 18-річна спортсменка Людмила Лузан, повідомляє sport.if.ua. Також нагороди привезла 23-річна Наталя Жилюк: вона стала найсильнішою на дистанціях 200 м та 500 м у каное-двійці, а в каное-одиночці на 200 м стала другою серед молоді.

На фото: Людмила Лузан (по центрі) здобула три золота чемпіонату України

Інший представник Прикарпаття, Михайло Мандзюк, здобув золото на дистанції 1000 м у каное-четвірці та бронзу в каное-одиночці на цій же дистанції. У той же час 20-річний Руслан Лузан виграв три срібні нагороди у складі каное-двійки та четвірки (на дистанціях 200 м, 500 м та 1000 м). Треті місця посіли ще дві представниці «Альбатросу» – 20-річна Христина Білик та 19-річна Тетяна Дмитрук – на дистанціях 500 м та 200 м у каное-двійці.

Таким чином, у складі збірної України від Прикарпаття на чемпіонат світу вирушить наше золоте тріо – Людмила Лузан, Наталя Жилюк та Михайло Мандзюк. Варто додати, що змагання проходитимуть у португальському місті Монтеморі-о-Вело з 24 по 26 липня. Окрім того, у Дніпропетровську цими днями тривають гонки, в яких беруть участь дорослі спортсмени. Вони виборюватимуть право виступати на чемпіонаті світу в Мілані (Італія), який пройде з 19 по 23 серпня.

Здобувши нагороди у молодшій віковій категорії, Людмила Лузан та Наталя Жилюк вдало виступили і на дорослому рівні – тут спортсменки здобули два золота. Людмила Лузан стала найсильнішою на дистанції 500 м у каное-одиночці, а Наталя Жилюк – на цій же дистанції у каное-двійці.

Тарас ЛЮТИЙ

Міжсезоння
    Що буде з «драконами»?
    Одне з пріоритетних завдань НФК «Ураган» у нинішньому міжсезонні – максимально зберегти минулорічний склад, що здобув 4-те місце вітчизняної Екстраліги.

На сьогодні в обоймі івано-франківського клубу залишаються більшість гравців сезону 2014-2015, окрім голкіпера Романа Колтка, який залишив команду. Разом із тим досвідчений Андрій Сімка найближчими днями має дати відповідь, чи залишиться в «Урагані».

За словами тренерів, на перші збори разом з основною командою буде залучено п’ятьох гравців з «Урагану-2», і, можливо, хтось із цієї п’ятірки використає такий шанс, щоб закріпитися в «основі».  До речі, обидва збори «дракони» проведуть в рідному Івано-Франківську.

Наразі ж у клубі намагаються знайти гідну заміну Романові Колтку на воротарській позиції. Вже є кандидатури на вакантне місце, проте прізвища потенційних новобранців поки що не розголошуються.