Як африканські студенти з Анголи, Нігерії та Гани грали у футбол в Опришівцях

• Вихідними в Івано-Франківську вдруге пройшла акція “Футбол проти расизму”.

На стадіоні в Опришівцях у боротьбі за головний трофей зійшлись чотири команди, три з яких представляли африканські студенти – “Angolan National Team” (Ангола), “Dinamic Boyz” (Нігерія), “Black Stars” (Гана), а також місцевий ФК “Опришівці”.

Згідно проведеного жеребкування, у першій зустрічі на “Металісті” зіграли нігерійські та ангольські студенти. Забивши по голу у кожному з таймів, підсумкову перемогу святкували “зелено-білі” – 2:0. В іншому матчі господарі поля ФК “Опришівці” з таким же рахунком перемогли “Black Stars”, повідомляє sport.if.ua.

З самого початку система розіграшу передбачала однокруговий турнір, та зважаючи на холоднечу надворі все ж було прийнято рішення зіграти за олімпійською системою навиліт. “Футбол для них все, то ж є бажання зіграти якомога більше матчів”, – зазначила організатор турніру Ольга Олейніченко.

Таким чином, у матчі за бронзу зустрілись невдахи перших матчів – “Angolan National Team” та “Black Stars”. Матч завершився мінімальною перемогою ганців – 1:0.

Натомість у фінальній зустрічі зійшлись “Опришівці” та “Dinamic Boyz”. Перший тайм звітного протистояння завершився “сухою” нічиєю – 0:0. Натомість у другій половині зустрічі було багато боротьби за кожен клаптик поля та ще більше бажання здобути головний трофей.

Під кінець поєдинок навіть перейшов у дещо неспортивну площину, що вилилось у дві червоні картки – по одній у кожній команді. Та все ж два м’ячі господарів вирішили долю зустрічі – 2:0 на користь “Опришівців”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!