Як працює франківський Будинок нічного перебування

 • В Івано-Франківську до Будинку нічного перебування за сім місяців цього року за допомогою звернулись 134 людини.

  83 людини – за перше півріччя, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

  Упродовж 2021 року заклад надав 8 316 соціальних послуг. До них належать:

  • соціально-побутові (забезпечення ліжко-місцем, користування душем та пральнею; збереження речей та документів);
  • психологічні (вивчення соціально-психологічних характеристик особистості за бажанням клієнтів, надання методичних порад);
  • юридичні (організаційна допомога клієнтам у відновленні документів);
  • інформаційні та інші консультативні послуги клієнтам щодо можливості їх реінтеграції, працевлаштування тощо.

  Усі, хто звертається за допомогою до закладу, отримують направлення для проходження медогляду. У результаті вісім осіб госпіталізували, у 3-х виявили підозру на туберкульоз. Завдяки проведеній роботі 60 бездомних осіб уклали декларації з лікарями закладів первинної ланки медичної допомоги.

  Крім того, щотижня проводяться благодійні обіди для бездомних людей та людей, які перебувають в складних життєвих обставинах. У середньому за раз вдається нагодувати 30 осіб, з якими також проводиться необхідна соціальна робота.

  На сьогодні до притулку звернулося 10 осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, з них 3 особи з дітьми.

  Нагадаємо, що рішенням сесії Івано-Франківської міської ради “Про створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, внесення змін до Положення про будинок нічного перебування” в місті Івано-Франківську створять окремий притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!