Деякі дороги знищено до ручки, це острівці асфальту серед степу, – Володимир Омелян

Сьогодні, 11 квітня, до Івано-Франківська з робочим візитом прибув міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Зокрема, він провів прес-конференцію з приводу ремонту дорог на Прикарпатті.

“Ми їздили всіма дорогами області, перевіряли, як вони пережили зиму. По країні маємо жахливі втрати – щороку гине 4-5 тисяч українців. Тож надзвичайно важливо, щоб ми зрозуміло – дорога – це не просто рівний асфальт. Це обладнання, освітлення, відбійники і все інше, що дозволяє знизити аварійність та смертність. Нам доводилось робити деякі дороги заново, оскільки старі були знищені до ручки. Це були острівці асфальту серед степу”, – розповів Володимир Омелян.

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук зазначив, що візит міністра є підтвердженням того, що обраний курс на розбудову області отримав підтримку на рівні міністра і президента України.

“Івано-Франківщина, до речі, серед лідерів у дорожньому ремонті та прозорості його фінансування. Проте ситуація складна, як і всюди по Україні, не хочу обіцяти золотих гір. На Україну зараз маємо по факту 15 мільярдів, ще 15 має надійти. На Івано-Франківську область маємо вже 250 мільйонів, а за рахунок додаткового фінансування сподіваємось дотягнути до мільярда, можливо – до півтора”, – додав міністр інфраструктури.

Читайте також: На Прикарпатті поліція виявила, що на дорогах є ями

DSC_0171

DSC_0180 DSC_0182

DSC_0186
DSC_0192
DSC_0194

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!