Завтра в Івано-Франківську на пасічнянському мості лататимуть ями

 • Завтра, 30 січня, мешканцям мікрорайону Пасічна і тим, хто в’їжджатиме до Івано-Франківська з боку Калуша, Галича, слід готуватися до тривалих заторів. Причина – ямковий ремонт пасічнянського мосту.

  Внаслідок погодніх умов і транспортного перенасичення на мості утворилося чимало ям. За словами головного комунальника міста Михайла Смушака, ремонт моста планували провести ще минулої суботи, але завадила погода. Оскільки попередній досвід латання холодним асфальтом не виправдав себе, то завтра ями на мості «забиватимуть по-гарячому».

  «Зазвичай ями закривають холодним асфальтом, який через сніг вибивається, тому ями в покритті пасічнянського мосту забиватимуть по-гарячому. Завтра Муніципальна дорожня компанія, яка відповідає за утримання та експлуатацію мосту, залатає гарячим асфальтобетоном», – запевнив Михайло Смушак.

  У паланах комунальників протягом року на пасічнянському мості відремонтувати деформаційні шви, влаштувати водовідведення і навіть перестелити покриття.

  Нагадаємо, міст через Бистрицю Солотвинську в Івано-Франківську сполучає великий мікрорайон Пасічна із центром міста, і саме через цей міст до обласного центру їдуть зі Львова чи з Калуша. Транспортний потік тут оцінюють в 10-15 тисяч автомобілів щодня. Втім, міст уже відслужив своє, і потрібен капітальний ремонт, який триватиме не менше двох місяців.

 • До теми: Марцінків пообіцяв, що міст на Пасічну буде

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!