Франківська студентка отримала відзнаку «Моральний вчинок»

Журі Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» спеціальною відзнакою нагородило роботу студентки з Франківська.

У Національному педагогічному університеті імені Драгоманова 17 травня 2017 року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та дипломантів VІІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок».

Серед нагороджених і студентка ПНУ ім. В.Стефаника, вихованка гуртка журналістики Міського центру дитячої та юнацької творчості Вікторія Гавалешко. За свою статтю-дослідження про життя дітей в інтернатах та їх доступ до освіти (матеріал «Фатальний висновок – обмежене життя» був надрукований у «Галицькому кореспонденті» у квітні) дівчина у Києві отримала спеціальну відзнаку журі конкурсу та цінні подарунки.

Кількість учасників, які взяли участь у втіленні цьогорічних проектів, сягнула майже мільйона осіб. Члени журі до підсумкового, всеукраїнського етапу конкурсу, допустили 529 робіт, які надіслали представники майже всіх областей України

Конкурс уже сьомий рік поспіль проводиться серед шести вікових категорій: І – учні 1-4 класів, ІІ – учні 5-8 класів, ІІІ – учні 9-11 класів, IV – учні професійно-технічних навчальних закладів, студенти коледжів і технікумів, V – студенти вищих навчальних закладів, VІ – представники різних вікових груп.

У творчих проектах учнівська молодь України яскраво продемонструвала свої добрі справи, скеровані на охорону довкілля, допомогу ближнім – дітям з обмеженими можливостями, воїнам АТО, що захищають Україну, людям похилого віку, а також відповідальне ставлення до історії рідного краю, минулого своїх родин, духовних скарбів українського народу.

Така  масштабна подія всеукраїнського значення згуртувала активну молодь України, небайдужу до морально-етичних проблем.

вчинок

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!