Івано-Франківщина тісно співпрацюватиме з Польщею в економічній сфері

Сьогодні, 29 травня, голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся із Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольскі. Участь у заході також взяли президент Івано-Франківської торгово-промислової палати, депутат обласної ради Андрій Левкович та начальник управління міжнародного співробітництва, євроінтеграцій, туризму на інвестицій ОДА Олександр Зрайко.

Темою розмови стало обговорення обопільної співпраці між Прикарпаттям та польськими воєводствами.

Зазначалося, що співробітництво області з Республікою Польща в рамках укладених угод з Опольським, Підкарпатським та Любуським воєводствами триває більше 15 років. У рамках підписаних документів встановлено тісні стосунки на рівні органів влади, малих і середніх підприємств, освітніх, медичних та культурних закладів. Угоди про партнерство підписані та успішно реалізуються районами, містами Прикарпаття і польськими воєводствами.

Олег Гончарук зауважив, що впродовж останніх років Польща змогла продемонструвати значні економічні успіхи.

«Сьогодні наша область зацікавлена в ознайомленні з досвідом Республіки Польща щодо залучення коштів Європейського союзу, – зазначив очільник Прикарпаття. – Адже завдяки цьому ви змогли за короткий час  стимулювати розвиток підприємництва, відновити інфраструктуру, сприяти прогресу наукової діяльності та розробці новітніх технологій. А це той шлях, яким сьогодні повинні рухатися українці».

Нагадаємо, На Прикарпатті обговорили проблеми та перспективи нових ОТГ

Зі свого боку Рафал Вольскі наголосив, що Польща завжди підтримувала тісні взаємини з Прикарпаттям, та й Україною загалом. Тож і надалі продовжуватиме реалізовувати спільні проекти у різних галузях.

На думку Андрія Левковича, у сучасних реаліях варто докласти максимум зусиль задля активізації співпраці у економічній сфері. Підприємці області готові поглиблювати співпрацю з європейськими партнерами задля економічного поступу.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!