Марцінків – до забудівників: не бродіть департаментом архітектури

Сьогодні, 14 вересня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, виступаючи на засіданні виконавчого комітету, звернувся до забудівників.

“Не бродіть більше департаментом архітектури, бо тих, хто там понавидавав дозволів, ми ще притягнемо до відповідальності. Незрозуміла ситуація склалася й з будівництвом на Валах – 4 рази відмовляли в розкопках, а тут раптом розрили й усе з дозволами. Такого більше бути не може. Також не буде більше такого, що забудівник зводить будинок, а місто має доробляти за ним”, – висловився мер.

За його словами, видачу всіх містобудівних умов та дозволів буде переведено на виконком, щоб таких ситуацій більше не виникало.

Нагадаємо, активісти зібрали прес-конференцію на Валах з приводу проведення розкопок комунальними службами. Комунікації там підводяться до “будинку садівника”. Ця ділянка формально не є частиною території Палацу Потоцьких. Роботи також погодила комісія з питань безпеки руху – за умови відновлення потім зелених насаджень, тобто трави на схилах.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!