Мати загиблого “азовця”: Ніякі квартири не замінять втрачену людину

Сьогодні, 25 грудня, в приміщенні міського виконкому мер Івано-Франківська вручив ордери на квартири для бійців АТО та їх сімей.

Міський голова Руслан Марцінків вручив ордери на квартири в новобудовах для сімей воїнів АТО, які загинули і які зараз проходять реабілітацію. Зокрема, сім’ї загиблого “азовця” Василя Білика.

DSC02603

“Ніякі землі, ніякі медалі, ніякі квартири не замінять втрачену людину, але принаймні, це крок, який означає, що нас не забули і що до нас ставляться з повагою”, – розповіла пані Оксана, мати загиблого Василя.

Квартири, які сьогодні подаровані, ще “сирі” та потребують ремонту і облаштування. Але, як запевняють їхні новоспечені власники, це дуже добре, що їх взагалі дали, враховуючи ситуацію в інших областях.

DSC02605

“Увага влади, поки що достатня. Спочатку волонтери більше допомагали, зараз також відчувається підтримка держави”, – зазначив Тарас Кукуляк, солдат 80-ї десантно-штурмової бригади.

Сам Тарас мобілізований, пройшов Донецький аеропорт, отримав важке наскрізне осколкове поранення і на даний час проходить реабілітацію, проте запевняє, що почувається краще.

DSC02607

Міський голова, розповів, що за кошти державного бюджету закупили дев’ять квартир. Також він зазначив, що у міському бюджеті закладено п’ять млн грн на співфінансування придбання житла в наступному році.

Нагадаємо, що учасники АТО, які орендують квартири, таки зможуть отримати субсидії.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!