У Долині урочисто освятили відновлений храм

Освячення відновленого храму та двох бічних престолів у селищі Княжолука, що на Долинщині, зібрало чимало вірян та духовенства.

Храм св. великомученика Димитрія відновлювали спільними зусиллями парафіян та усіх небайдужих. На урочисту подію завітав також архієпископ і митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин.

Святкування розпочалися ще на церковному подвір’ї, де наймолодші з парафіяльної спільноти теплими словами, із хлібом-сіллю вітали свого архієрея. Чисельно зібрані священнослужителі на чолі з Іваном-Зореславом Котовичем та отець-настоятель Ярослав запросили владику урочисто очолити святочні богослужіння.

Увійшовши до святині, митрополит здійснив чин освячення відновленого храму та двох бічних престолів.

“У сьогоднішньому Євангеліє нещасний чоловік, якого мучили злі духи, милосердям Божим оздоровившись, просив у Ісуса дозволу залишитися при Ньому. Просімо і ми, дорогі у хресті, ласки завжди залишається при нашому Бозі тут на землі і колись –  у вічності”, – зазначив митрополит.

Після спільної молитви владика подякував усім жертводавцям та усім тим людям доброї волі, які спричинилися до того, щоб ця святиня була відновлена, і в ній постали нові реліквії. В свою чергу, отець-парох подякував митрополиту за його візит та увагу, з якою він опікується цілою нашою архієпархією та митрополією.

Оскільки в другу неділю листопада у церкві моляться за дітей-сиріт, кир Володимир також заохотив до спільної молитви за дітей по цілій Україні, які в силу різних життєвих обставин, залишилися без батьківського піклування.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!