На Прикарпатті 80 мільйонів гривень з фонду регіонального розвитку спрямують на дороги

Минулого року з фонду регіонального розвитку для реалізації соціально-економічних проектів на Івано-Франківщини було спрямовано близько 120 млн. грн.

У 2017 році на реалізацію інвестиційних програм і проектів, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури та енергоефективності державних і комунальних навчальних та медичних закладів, передбачається 150 млн. грн. Із них 83 млн грн буде спрямовано на пріоритетний напрямок роботи обласної влади – будівництво та реконструкцію автомобільних доріг, інформує прес-служба ОДА.

Важливим аспектом у цьому процесі є співучасть місцевих громад через механізм співфінансування у розмірі не менш як 10 відсотків проекту.

«Наразі наші автошляхи вже вичерпують свій ресурс і потребують капітального будівництва та заміни покриття, – зазначила на нараді щодо проектів ДФРР в нашій області перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка. – Сьогодні відновлення дорожньої інфраструктури є основною складовою розвитку області, адже від якісних доріг залежить розвиток туристичної індустрії, торгівельних відносин із областями та іншими державами, ріст промисловості».

Варто додати, що за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на Прикарпатті планується реалізувати 51 проект, серед яких будівництво загальноосвітніх, дошкільних та спортивних закладів у Верховинському, Галицькому, Городенківському, Тисменицькому, Тлумацькому районах.

Читайте також: на ремонт дороги до Старого Угринова з району спрямують два мільйони гривень.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!