На Прикарпатті проведуть Всеукраїнський ветеранський форум

Сьогодні, 11 жовтня, в Івано-Франківську розповіли про проведення Всеукраїнського ветеранського форуму.

Форум, який відбудеться 26-28 жовтня 2018 року в місті Яремча, обіцяє стати інформаційною майданчиком обміну досвідом втілення успішних проектів, ініціатив та напрацювань, які реалізовані в життя.

Організовують зустріч Івано-Франківська обласна асоціація учасників та ветеранів АТО, ​​​Івано-Франківська міська асоціація учасників АТО, та ​​​учасники бойових дій Яремчанщини.

“Наше завдання – щоб кожна спілка і кожен ветеранський рух, який реалізував себе в Україні міг поділитися успіхом, та перейняти досвід. Організації мають бути аполітичними – це наш принцип”, – розповідає Василь Андріїв,голова Міської асоціації учасників АТО.

На зустріч запрошують ветеранські організації, які акцентують увагу на певних проблемах, які виникають у ветеранах, всеукраїнські проекти та волонтерські організації, які займаються психологічною реабілітацією бійців.

“Є велика проблема з працевлаштуванням ветеранів і ми вибрали кілька проектів, які працюють у цьому напрямку. Зокрема, ми представимо IT-компанію, де працюють ветерани та інші проекти, де бійці можуть знайти себе. Буде і культурна програма – ми хочемо показати хлопцям, де вони можуть себе реалізувати”, – розповів ветеран АТО Андрій Фармуга.

Окрім презентацій та зустрічей для ветеранів підготували майстер-класи, перегляд фільму, та екскурсію.

Нагадаємо, На Прикарпатті матері загиблих учасників АТО об’єднуються, щоб спільно подолати горе

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!