На Вовчинецьких горах облаштують відпочинкову зону

Сьогодні, 9 листопада,  у Франківську провели стартову прес-конференцію в рамках проекту «Управління і використання міських лісів як природної спадщини в містах Дунайського регіону».

Присутнім презентували проект URBforDAN спрямований на вирішення актуальних потреб та проблем, пов’язаних із сталим управлінням природною спадщиною в містах Дунайського регіону. URBforDAN розроблений для внесення змін в управління міськими лісами та використання послуг екосистеми. Проект має на меті зберегти сучасний образ міських лісів та забезпечити, щоб лісові території стали місцем для соціалізації, релаксації, відпочинку та освіти, покращити співпрацю ключових учасників з метою вирішення конфліктів та покращення управління міськими лісами.

Основні активності в рамках проекту відбуватимуться на території Вовчинецьких гір.

«Вовчинецькі гори для міста – це надзвичайно важливе місце, всі знають про них, але ми хочемо, щоб там було чисто, був благоустрій і відповідна інфраструктура. Ми хочемо зберегти ліс, бо після насиченого міського життя хочеться відпочити на природі. Ця зона може використовуватися більш ефективно, ми будемо мати гарну відпочинкову зону», – зазначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Михайло Назар, сільський голова Вовчинців, розповідає, що проект не є дуже масштабним, але в перспективі матиме подальший розвиток.

«Ми маємо їжею розвивати там цивілізований відпочинок, ми спостерігаємо за сміттям, за тим як нищать природу. Ми хочемо зберегти природу: не покращити, не змінити ландшафт, бо найкращим дизайнером і є сама природа. Всередині міста таких відпочинкових зон немає, тому прилеглі території мають розвиватися», – наголошує сільський голова.

У планах – облаштування дитячого простору, встановлення станції сервісного обслуговування для велоспільноти, відновлення пішохідних та велодоріжок, облаштування оглядового майданчику та паркувальної зони.

Читайте також: Екстремали Івано-Франківська просять оновити скейт-парк

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!