Не бояться відкриватись: у Франківську чоловіки відверто говорять про жінок та стосунки

В Івано-Франківську вже декілька тижнів триває проект «Чоловіки про жінок». Його особливість у тому, що відомі чоловіки Франківська з  різних сфер діяльності розповідають про своє бачення жінок та стосунків. Проект створений для того, щоб донести жінкам думку чоловіків і щоб вони один одного краще розуміли.

Планується вісім випусків, п’ять з них вже можна знайти в Інтернеті. Про стосунки встигли розповісти організатор та засновник конкурсу краси та моди «Star Face of the Season» Олександр Грабовський, топ-менеджер в міжнародній компанії Coral-club Андрій Красій, ведучий та влогер Олександр Куровський, шеф-кухар та гастроблогер Валентин Михайлов та психотерапевт Роман Федорик.

Христина Викалюк автор ідеї каже, що для неї важливі сімейні цінності. Мовляв, коли вона з подругою задумались над тим, що у чоловіків у голові, то виникла ідея створити такий проект.

«Чоловіки у нашій програмі не бояться і дуже щирі. Вони розповідають речі, про які зазвичай всі мовчать. Мене вразило і здивувало те, що чоловіки не бояться відкриватися…» – додає Христина Викалюк.

До теми: Тіна Кароль вразила зізнанням про стосунки з чоловіками

Привіт!🙌А ось і п’ятий випуск проекту «Чоловіки про жінок» з талановитим шеф-кухарем та гастроблогером Валентин Михайлов , в якого теж є свій YouTube канал!Для перегляду повної версії на YouTube, переходьте за посиланням https://youtu.be/2lYV-MtR-z8 та підписуйтесь на канал!•Валік, дякую за Твою відвертість, чесність та динамічну розмову!💁‍♀️Це було круто!•Відеозйомка: Volodymyr KozubskyyNika Gounchak..#чоловікипрожінок #інтервю #стосунки #шефкухар #гастроблогер #валентинмихайлов #христинавикалюк

Gepostet von Khrystyna Vykaliuk am Mittwoch, 23. Mai 2018

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!