Олександра Федорук: ОСББ є рушієм прогресу в житлово-комунальній сфері

Сьогодні, 25 грудня, в Івано-Франківську відбулась конференція політичної партії “Об’єднання “Самопоміч””.

Олександра Федорук, депутат Івано-Франківської міської ради та голова фракції “Самопомочі” у міськраді, розповіла про гендерну рівність та депутатську діяльність.

“Щодо гендерної рівності – так, наша політична сила стала однією з небагатьох, яка подала рівну кількість кандидатів-жінок та кандидатів-чоловіків. Фракцію “Самопоміч” у міській раді представляє шість депутатів. Це досить мало, щоб впливати на прийняття рішень, на яких ми наполягаємо, тому потрібно домовлятись. Ми також є вагомою підтримкою на місцях для наших народних депутатів, адже доносимо їхнї позиції та думки, пропонуємо проекти рішень на підтримку їхньої діяльності. Зокрема, ми підтримували НАБУ, реформу децентралізації, соціальну підтримку учасників АТО та багато іншого”, – висловилась Олександра Федорук.

Вона додала, що представники “Самопомочі” представлені у всіх комісіях ради, крім ще донедавна  майже закритої для посторонніх бюджетної комісії.

“Ми працюємо у таких напрямках, як медицина та освіта. Зокрема, доносимо до громадськості інформацію про медичну та освітню реформи, проводимо круглі столи на ці теми. Також акцентуємо увагу на темі ОСББ, адже вважаємо, що саме вони є рушієм прогресу в житлово-комунальній сфері. Це, наприклад, грантові проекти, покликані вирішити певні проблеми новостворених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Серед наших ініціатив також є курси комп’ютерної грамотності для людей старшого віку – адже, наприклад, комунальні послуги дуже легко й швидко оплачувати, не виходячи з дому і не стоячи в чергах”, – додала Олександра Федорук.

“У переддень свята Миколая ми відвідали обласну дитячу лікарню, відділення ендокринології. Там на стаціонарі лежать дітки – їх більше сорока, і ми вручили їм подарунки. Цей захід планував ще покійний Лесик, і справою честі для нас було здійснити його. У середу ми покажемо фільм “Кіборги” в кінотеатрі “Космос” – запрошуємо учнів старших класів, адже саме на історичній пам’яті, на героїчному захисту ДАПу повинна будуватись історія. Також у нас діє потужне молодіжне крило, які вже реалізували багато проектів”, – зазначив Іван Гарасимко, в.о. голови Івано-Франківської міської організації політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”.

Читайте також: Податок на виведений капітал має формувати бюджет України, – Олег Березюк

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!