Працівникам прикарпатських вокзалів розповіли, як діяти з хворим на коронавірус

Працівників вокзалів станції Івано-Франківськ і Коломия навчили, як діяти з хворим на коронавірус.

Навчання провели працівники ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України” та Коломийської філій.

Під час навчання розглядався алгоритм дій працівників вокзалів при виявлені пасажира з підозрою на захворювання спричинене  COVID-19. 

Нагадаємо, що в Україні лабораторно підтверджено перший випадок інфікування коронавірусом Covid-19 – у Чернівцях.

Раніше мер повідомив –  китайське місто Наньнін, яке є побратимом Івано-Франківська, потребує допомоги через коронавірус. Руслан Марцінків тоді сказав, що їм потрібні рукавички, маски, захисні костюми. На це і підуть гроші, виділені виконком. Вже згодом Франківськ виділив 150 тисяч, щоб допомогти китайському місту боротися з коронавірусом. 

Івано-Франківськ та місто Наньнін Гуансі-Чжуанського Автономного округу Китайської Народної Республіки підписали угоду про співпрацю. А вже згодом франківські депутати з робочим візитом відправились у Китай.

В Івано-Франківську готуються до коронавірусу – в аеропорту буде лікар, ізолятор та лабораторія. Також у лікарні обладнали п’ять палат-боксів. Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків переживає, що вірус дійде до міста. Каже, що “це питання часу”. Водночас т.в.о. голови Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Федорів зазначає, що на Прикарпатті роблять все для профілактики коронавірусу. 

Згодом в Україну привезуть тести для виявлення коронавірусу вдома.

Нещодавно з температурою госпіталізували прикарпатку, яка повернулася з Італії. Водночас, прикарпатцям розповіли, як вберегтися від грипу та коронавірусу.

Водночас на Прикарпатті перевіряють майже дві тисячі закладів.

До теми: Тест ГК: що ви знаєте про коронавірус?

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!