Прикарпатські правоохоронці вшанували пам’ять загиблих колег

Сьогодні родини загиблих правоохоронців, товариші по службі, особовий склад та керівництво поліції Івано-Франківщини вшанували загиблих працівників при виконанні службових обов’язків.

22 серпня Україна відзначає День пам’яті загиблих працівників міліції та поліції, які відділи свої життя за захист прав і свобод громадян у боротьбі із злочинністю та захисті територіальної цілісності України.

У Книгу Пам’яті записані імена 24 прикарпатських правоохоронців, які з часів Незалежності віддали свої життя, залишаючись вірними Присязі Українському народові.

Поминальні заходи розпочав т.в.о. начальника ГУНП в Івано-Франківській області Василь Кіцелюк: «У глибокій скорботі ми згадуємо кожного загиблого нашого працівника. На їх вчинках, які є прикладом мужності й відваги, вірного служіння Українському народу, виховується молоде покоління правозахисників. Минуло 4 роки, але незагоєною раною залишається у серцях загибель на Донеччині 14 наших бійців. Це трагічні сторінки найновітнішої історії України і її захисників. Пам’ятаємо всіх. Щиро співчуваємо Вам, матері, дружини, і діти. Ви знаєте, що керівництво управління завжди Вас підтримує і допомагає».

Відтак пам’ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Пам’ятника працівникам органів внутрішніх справ.

Зворушливі слова прозвучали від матері загиблого працівника Марія Лисенчук: «Роки їдуть, а серце за сином не перестає боліти. Він залишився у пам’яті посміхненим, щирим, красивим. Дуже любив свою роботу і товаришів. Він казав, мамо, ми такі дружні, як родина. За тиждень до цієї трагедії, я говорю з ним по телефону і питаю як ти, хлопці? А він каже: «Ми святкуємо моє друге День народження. Я здивувалася кажу, як? А він розказує, що куля летіла прямо в мене, а попала в руку товаришеві. Мене вже мало не бути. Але, на жаль, на велике урочисте релігійне свято Вознесіння, доля його не вберегла і він з хлопцями загинув у вертольоті біля Слов’янська».

Поминальні заходи за загиблими завершилися панахидою у каплиці Святого Великомученика Георгія Побідоносця.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!