Дорожньо-транспортна пригода сталася 20 квітня близько 10:20 у селі Шешори, що у Косівській територіальній громаді.
Про це інформують у пресслужбі поліції Івано-Франківської області.
Відомо, що керманич автомобіля «Опель Вектра», 2005 р.н., житель Коломийського району, здійснював поворот. А водій легковика, 37-річний коломиянин «Пежо 208» рухався позаду та здійснював маневр обгону. Останній не врахував дорожньої обстановки та допустив зіткнення з автомобілем «Опель Вектра».
Внаслідок ДТП пасажирка «Опель Вектра», 2010 року народження, мешканка Косівського району, отримала тілесні ушкодження та була доставлена до медичного закладу.
Водіїв перевірили на стан сп’яніння – тверезі.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Правоохоронці закликають водіїв не порушувати Правила дорожнього руху і не наражати на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху.
Читайте також: На Львівщині автівка зіткнулася з потягом, яким керував прикарпатець (ФОТО)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/438910990_433388496002052_516180506189295652_n-1230x950.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/437128761_433388489335386_5000088965649098030_n-1230x907.jpg)