Тренінги і майстер-класи: в Івано-Франківську відбудеться “Фестиваль вмінь”

16 березня в Івано-Франківську відбудеться «Фестиваль вмінь\SkillSharing».

Мета проекту – дати можливість всім, хто має нову бізнес-ідею, вміння чи власні майстер-класи і хоче протестувати їх на всіх охочих, а взамін отримати чесні відгуки.

Організатори обіцяють вісім годин тренінгів та майстер-класів для всіх – дітей та дорослих. На перший погляд. А насправді – відкриття нових талантів, знайомства з неймовірними людьми, чесні відгуки, фантастичний заряд позитиву і розуміння, куди рухатись далі.

Читайте також: В Івано-Франківську влаштували фестиваль культур

“Якщо ви маєте якесь вміння, талант чи ідею і хочете поділитись цим з людьми, але страшно чи щось не виходить і ви не розумієте чому, хочете показати це іншій аудиторії і отримати чесні відгуки, тоді ми шукаємо саме вас. Ви безкоштовно проводите майстер-клас, лекцію чи заняття, а взамін отримуєте відгуки і поради для вашого розвитку. Вартість матеріалів, необхідних для нього, ми покриваємо за домовленістю”, – розповідає організаторка проекту Наталя Вишневецька.

Але жоден фестиваль не відбувається без відвідувачів. Тож організатори підготували насичену програму для дітей і дорослих.

“Бізнес-тематики, малювання, масажі, хенд-мейд, танці, вирізання, мови та культури, мода та допомога тваринам та рослинам – ми багато про що подумали і багато кого запросили”, – додає організаторка.

Фестиваль проведуть у просторі “ВДОМА” – вул.Галицька, 29, 3 поверх. Старт події – в суботу об 11:00.

Форма для реєстрації https://goo.gl/forms/qpR1hQI3dQ3mrJuk2

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!