Прикарпатець Василь Семко за премію з фестивалю льодових скульптур купив дрон для військових

 • Військовий з Прикарпаття і різьбяр за покликанням Василь Семко взяв участь у Міжнародному фестивалі льодових скульптур – 2024. Майстер створив фігуру, а за премію для побратимів із 110 бригади придбав дрон DJI Mavic 3.

  Василя Семка запросили на фестиваль у Латвію, який проходив з 2 по 4 лютого у Єлгаві. Для прикарпатця це перший досвід роботи з льодом. Майстру довелося на місці підбирати потрібну техніку та інструменти, вчитися як працювати з кригою.

  «Треба розуміти структуру льоду і яким інструментом його різати. На фестивалі були майстри льодової скульптури з усього світу. Дивився, як вони працюють, і так вчився», – розповідає Василь Семко.

  За основу майстер взяв власний ескіз «Код Любові», намальований у госпіталі після поранення.

  «Мій твір про війну, розбите місто, розбитий будинок. Про дитину, в якої загинули рідні. І єдине, що в неї залишилось – це її улюблена іграшка. Дитина ще нічого не усвідомлює. Ворог знищив все, що вона любила.

  Ми воюємо через любов до своїх дітей, рідних та рідної землі. Ворог знищує нас, йому це подобається», – міркує скульптор.

  За участь у фестивалі Василь Семко отримав премію, яку витратив на купівлю дрона для своїх побратимів.

 • «Хлопцям з моєї бригади здебільшого потрібні дрони. Планував його придбати ще раніше. І ось мені випала така нагода», – додав військовий.

  Нагадаємо, військовий Василь Семко родом із селища Перегінське на Прикарпатті. Воював на Донеччині та тричі отримував поранення. Зараз проходить реабілітацію. Після повернення додому захисник зайнявся улюбленою справою, різьбою по дереву.

  До теми: Військовий з Калущини переміг в «Іграх героїв»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!