У Долині хочуть створити сучасну відпочинкову зону біля озера

Сьогодні, 12 квітня, у Долині відбулось засідання 37-ї сесії міської ради.

Одним з ключових питань порядку денного стало “Про рекреаційно-відпочинкову зону навколо міського ставу”. З обґрунтуванням необхідності його прийняття виступив міський голова Володимир Гаразд.

“За останні роки у сфері благоустрою було зроблено дуже багато. Хто пам’ятає, як виглядав парк років десять тому, може порівняти. Але час йде вперед, і тепер ми маємо нове бачення. Виникла ідея розробити концепцію сучасної відпочинкової зони. До роботи ми залучили понад 20 людей зі всіх дотичних сфер. І ось маємо готовий важливий документ – концепцію зонування. Там враховано інтереси різних груп людей. Відповідно, пропоную наступну дорожню карту: сьогодні приймаємо концепцію – потім розробляємо ДПТ. Будуть громадські слухання. А ще з цим проектом можна буде податись на програму транскордонного співробітництва”, – розповів про плани Володимир Гаразд.

Директор КП “Архітектурно-планувальне бюро Арка” Тетяна Федорко додала, що в концепції виділено 29 функціональних груп об’єктів, а також враховано всі побажання громади і робочої групи.

Втім, не всі депутати сприйняли таку ініціативу позитивно. Дехто з обранців заявив, що тратити на це гроші передчасно, адже у місті є нагальніші проблеми – ремонт доріг та інше. Мер Долини на це відповів, що наразі не йдеться про гроші, а лише про концепцію. Фінансування ж проекту може бути здійснено за грантові кошти за програмою транскордонної співпраці.

“Не розказуйте дурниць на камеру”, – сказав Володимир Гаразд одному з депутатів.

За підсумками обговорення депутати все ж таки погодили нову концепцію відпочинкової зони, проголосувавши “за” це питання.

Читайте також: У Долинську міську раду ввійшов новий депутат

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!