У франківського МФК “Прикарпаття” з’явився новий партнер

Сьогодні, 18 вересня, напередодні “Великого Галицького Дербі” в Івано-Франківську відбулась спільна прес-конференція МФК “Прикарпаття” та ТМ “Калуське Експортове” з нагоди підписання договору про партнерство.

“Ми раді такому товариству, бо люди розуміють, що футбол – це народна гра. Люди люблять футбол. Тим більше, що ця співпраця починається перед такою важливою грою з “Карпатами”, – розповідає Володимир Ковалюк, президент МФК “Прикарпаття”.

Напередодні гри на стадіоні відновили трибуну під таблом. Поле і стадіон на 98% готові до гри.

“Вся матеріальна підтримка, яку отримає “Прикарпаття” піде на потреби клубу”, – додає Володимир Ковалюк. Договір про партнерство укладений на рік, але співпраця у майбутньому можлива.

Президент МФК “Прикарпаття” повідомив, що є ще потенційні інвестори, але переговори тільки ведуться і нічого точно не відомо.

“Калуське Експортове” зараз у нас єдиний спонсор на постійній основі, хоча є інші люди, які допомагають”, – каже Володимир Ковалюк.

На матчі з ФК “Карпати” буде багато стюардів і поліції, щоб забезпечити порядок на стадіоні. Також він повідомив, що вже відомі імена арбітрів.

Пряма трансляція матчу буде проходити на львівському каналі “ZIK”, який викупив всі права на трансляцію.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!