У франківського МФК “Прикарпаття” з’явився новий партнер

Сьогодні, 18 вересня, напередодні “Великого Галицького Дербі” в Івано-Франківську відбулась спільна прес-конференція МФК “Прикарпаття” та ТМ “Калуське Експортове” з нагоди підписання договору про партнерство.

“Ми раді такому товариству, бо люди розуміють, що футбол – це народна гра. Люди люблять футбол. Тим більше, що ця співпраця починається перед такою важливою грою з “Карпатами”, – розповідає Володимир Ковалюк, президент МФК “Прикарпаття”.

Напередодні гри на стадіоні відновили трибуну під таблом. Поле і стадіон на 98% готові до гри.

“Вся матеріальна підтримка, яку отримає “Прикарпаття” піде на потреби клубу”, – додає Володимир Ковалюк. Договір про партнерство укладений на рік, але співпраця у майбутньому можлива.

Президент МФК “Прикарпаття” повідомив, що є ще потенційні інвестори, але переговори тільки ведуться і нічого точно не відомо.

“Калуське Експортове” зараз у нас єдиний спонсор на постійній основі, хоча є інші люди, які допомагають”, – каже Володимир Ковалюк.

На матчі з ФК “Карпати” буде багато стюардів і поліції, щоб забезпечити порядок на стадіоні. Також він повідомив, що вже відомі імена арбітрів.

Пряма трансляція матчу буде проходити на львівському каналі “ZIK”, який викупив всі права на трансляцію.