Україна вийшла на Євро-2024 з футболу після перемоги над Ісландією

• Голами за “синьо-жовтих” відзначилися Циганков і Мудрик.

Збірна України стала учасницею чемпіонату Європи-2024 з футболу. У фінальному матчі відбіркового плей-оф національна команда в польському Вроцлаві перемогла Ісландію — 2:1, пише “Суспільне”

Україна зберігала шанси на пряму кваліфікацію з основної частини відбору. Проте у вирішальному матчі групової стадії команда Сергія Реброва зіграла внічию з Італією (0:0) та залишилася третьою в групі.

У плей-оф “синьо-жовті” стартували з вольової перемоги над Боснією та Герцеговиною (2:1) завдяки голам Романа Яремчука і Артема Довбика. Ісландці в іншому півфіналі завдали розгромної поразки збірній Ізраїлю — 4:1.

Як пройшов фінальний матч

• На початку зустрічі Україна мала тотальну перевагу у володінні м’ячем. Натомість найгострішу нагоду стартових 15 хвилин створили ісландці: Йон Торстейнссон пробивав з великої відстані — Андрій Лунін виконав видовищний сейв.
    • Україна на старті зустрічі пробивала по воротах суперників, але після ударів Георгія Судакова, Віталія Миколенка та Руслана Маліновського м’яч проходив повз площину.
    • Стартові пів години поєдинку завершилися голом Ісландії. Альберт Гудмундссон технічно позбувся опіки кількох суперників і виконав прицільний удар з-за меж штрафної — 1:0 на користь гостей.
    • За кілька хвилин Україна відповіла ударом Георгія Судакова, що цілив у ворота з гострого кута — воротар Гакон Вальдімарссон перевів м’яч на кутовий.
    • Незадовго до перерви м’яч опинився у воротах гостей. Роман Яремчук замкнув простріл Віктора Циганкова, але судді після перегляду VAR зафіксували у вінгера “Жирони” офсайд.

• Україна відновила паритет на 54-й хвилині. Віктор Циганков у сольному проході обійшов кількох захисників і без перешкод вразив нижній кут воріт — 1:1.
    • Торстейнссон у другому таймі міг вдруге вивести Ісландію вперед, але загрозу після його удару відвів Лунін — дістав м’яч з-під поперечини і перевів його на кутовий.
    • Другу вольову перемогу в плей-оф Україні врешті приніс Михайло Мудрик. Вдруге за матч асист оформив Георгій Судаков, після передачі якого вінгер “Челсі” поцілив у нижній кут — 2:1!

Кваліфікація Євро-2024. Фінал

Україна — Ісландія 2:1

Голи: Циганков, 54, Мудрик, 84 — Гудмундссон, 30.

До теми: Збірна України обіграла Боснію і Герцеговину та вийшла у фінал плей-оф відбору на Євро-2024 з футболу

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!