На Прикарпатті молодь запрошують у школу футбольного арбітра

 • Івано-Франківська обласна асоціація футболу запрошує хлопців та дівчат на навчання.

  Уроки розпочнуться у березні цього року. Детальну інформацію можна отримати за телефоном: 050 952 80 88.

  Навчання безкоштовне, повідомляють в асоціації.

  Нагадаємо, Івано-Франківська регіональна школа футбольного арбітра розпочала роботу в лютому 2013 року. Тоді ж створили три філіали: в Івано-Франківську, Калуші та Коломиї. Навчалися у школі 62 слухачі, до числа яких ввійшли як арбітри з певним досвідом, так і новачки.

  За результатами першого етапу сертифікат про успішне завершення навчання отримали 50 чоловік, які були залучені до проведення матчів чемпіонату, першості області та ДЮФЛ України.

  Курс навчання на арбітра розрахований на два роки. Він складається з трьох модулів (базова підготовка, здобуття майстерності, молоді таланти України). На першому етапі приймаються всі охочі навчатися. До кожного наступного етапу будуть допускатися слухачі, які успішно пройшли курс навчання на попередньому.

  Під час першого модуля слухачі школи знайомляться з історією футболу, правилами гри, вимогами щодо фізичної підготовки. Він зазвичай проходить взимку, коли практично немає футбольних матчів і є можливість приділити час теоретичним заняттям.

 • Другий модуль більш детально знайомить слухачів з правилами, і коли починаються матчі у регіонах, учні пробують себе як арбітрів та асистентів арбітра.

  Протягом третього модуля вивчається методика арбітражу. Це етап набуття майстерності, етап турнірів, селекції, етап, коли за найбільш перспективними арбітрами закріплюються наставники. За підсумками навчання, «штаб» національної школи створює базу під назвою «Молоді таланти України». Це будуть арбітри, які в найближчі сезони проводитимуть матчі професіональних команд.

  До теми: Вперше українську чоловічу команду з футболу тренуватиме жінка

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!