У Надвірні призначили нового керівника КП «Теплокомуненерго»

Про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за перше півріччя 2017 року депутати заслухали начальника управління фінансів РДА Михайла Обідняка, депутати заслухали на ХV сесії Надвірнянської районної ради.

Михайло Обідняк зазначив, що фінансування усіх розпорядників коштів районного бюджету здійснювалося  в умовах посилення фінансово-бюджетної дисципліни, виконання заходів економного, раціонального використання бюджетних коштів та першочергового фінансування видатків на оплату праці та інших захищених статей видатків. Депутати районної ради внесли зміни до рішення районної ради від 05.01.2017 № 282-10/2017 “Про районний бюджет на 2017 рік”.

Про призначення керівника КП “Теплокомуненерго” доповідав заступник голови районної ради Ігор Писклинець.

Читайте також: Пнівський замок отримав Охоронний договір

Він зазначив, що заяву для участі в рейтинговому конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Теплокомуненерго» подав депутат міської ради Роман Мажак.

Шляхом відкритого голосування 22 районних обранці з 26 підтримали кандидатуру Романа Мажака і вирішили призначити його керівником комунального підприємства «Теплокомуненерго» Надвірнянської районної ради.

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!