В Івано-Франківську Мирон Мельник презентував “Хроніку одного журналіста”

Сьогодні, 9 серпня, в Івано-Франківську Мирон Мельник презентував свою книгу “Хроніка одного журналіста”.

За словами автора, книга подана через призму життя однієї невеликої районної редакції, оскільки саме ЗМІ є тим полем, де відбувається боротьба в багатьох сферах.

“Книга присвячена героям Майдану, тим, хто воює за Україну і тим, хто за неї загинув. Це науково-популярне видання, яке може бути підручником із журналістики. Тут є дуже багато корисного для студентів: робота редакції, її фінансова сторона, підготовка матеріалів, журналістські розслідування. Моя доля складалась по-різному, тож у книзі описані деякі історії”, – розповідає Мирон Мельник.

У книзі – перевірені на собі рекомендації, як журналістові боротися з владою. Втім, за таку боротьбу його двічі звільняли. За словами автора, ЗМІ завжди є опозицією до влади, це нормальний стан речей.

“Все те, що я писав 20 чи 10 років тому, залишається актуальним і зараз. Це свідчить про те, що процеси в нашій державі розвиваються не так швидко і якісно, як нам би хотілось. У книзі є і гумор, і скепсис над самим собою – теж неодмінна частина журналістської діяльності. “Хроніка” охоплює близько сорока років – від мого студентського життя до 2008 року”, – додає автор.

Відповідальний секретар Івано-Франківської обласної спілки журналістів Вікторія Плахта каже: книга може бути цікавою для кожного, але зокрема – для журналістів-початківців.

“Дуже приємно, що колега знайшов час і натхнення описати весь свій творчий шлях у книжці. Вона практично автобіографічна, там майже 400 сторінок цікавих історій. На жаль, Мирону Мельнику довелось пережити два звільнення – так би мовити, “силові”. У перший раз йому вдалось відновити справедливість – а вдруге, на жаль, ні”, – пояснює Вікторія Плахта.

Нагадаємо, У Франківську розповіли, як політики маніпулюють журналістами на виборах

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!