За розклеювання оголошень на зупинках і стовпах у Калуші тепер штрафуватимуть

У Калуші намагаються навести лад із розміщенням рекламних засобів, оголошень, агітаційних листівок, які найчастіше з’являються у невстановлених місцях.

  Нещодавно комісія у складі інспектора з благоустрою громадського формування Калуська «Міська варта» та представника управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради проводила з порушниками роз’яснювальну роботу, пише “КалушФМ”.

Зокрема, були складені приписи, якими громадян, котрі не дотримуються правил благоустрою та утримання території Калуша, зобов’язали очистити архітектурні спорудження, пам’ятники, дерева, електричні стовпи, зовнішні поверхні будівель, паркани  від рекламних засобів, оголошень та агітаційних листівок, повідомляє Калуська міська рада.

 У разі невиконання приписів на порушників буде складено протокол про адміністративне правопорушення, який подадуть на розгляд адміністративної комісії для притягнення до адміністративної відповідальності згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Стаття передбачає накладення штрафу: на громадян – від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 340 до 1360 грн; на посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 850 до 1700 грн.

Водночас на сайті міськради калушан просять з питань розміщення оголошень звертатися в міський інформаційний центр за адресою:  б-р Незалежності, 6, або за тел. 7-85-16.

Нагадаємо, Понад 30 протоколів склала Муніципальна інспекція щодо незаконних вивісок та реклами

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!