11 кращих студентів Прикарпатського університету стали стипендіатами Фундації Лозинських

 • Вже третій рік поспіль у Прикарпатському національному університеті проходить конкурс для студентів на здобуття стипендій від Фундації Лозинських (США). 

  Про це інформують у пресслужбі ПНУ.

  Відповідно до умов конкурс пройшов у два етапи. За результатами останнього конкурсна комісія Прикарпатського університету визначила 20 студентів-претендентів. Остаточне рішення було за Фундацією, яка призначила стипендії в розмірі гривневого еквіваленту 500 доларів десятьом найкращим нашим студентам.

  Основними вимогами до учасників конкурсу були: високий рівень досягнень у навчальній діяльності, активна участь у громадському житті університету та потреба у соціальній підтримці.

  Тож, цьогоріч стипендіатами Фундації Лозинських стали: Палійчук Марія (Факультет математики та інформатики); Маринець Ірина (Факультет іноземних мов); Оглоб’як Андріана (Навчально-науковий інститут мистецтв); Воробйова Розаліна-Вікторія, Коновалова Віра (Факультет психології); Ясінська Валентина, Попович Ірина (Педагогічний факультет); Дубельовський Богдан (Факультет історії, політології і міжнародних відносин); Мельник Вікторія (Факультет філології); Савчук Степан (Фізико-технічний факультет).

  Крім того, стипедійною програмою Фундації Лозинських передбачений і конкурс на кращу магістерську роботу. Цьогоріч у ньому переміг випускник факультету природничих наук Назарій Данилюк. Його науковий керівник – Тетяна Татарчук, доцентка кафедри хімії. 

 • Відповідно до умов конкурсу Назарій Данилюк отримає від Фундації Лозинських винагороду за кращу магістерську роботу у розмірі гривневого еквіваленту 1000 доларів США.

  Читайте також: Студенти із сільської місцевості Прикарпатського університету отримають стипендії від благодійного фонду

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!