13-метрову “Писанку” в Коломиї відремонтують за сім мільйонів

 • На території району цього року у рамках президентської програми споруджуються два об’єкти: Музей писанкового розпису в районному центрі та модульний спортивний зал «Молодіжний центр» у селі Королівка.

  Музей «Писанка» у Коломиї – це унікальна за своєю величчю і неповторністю споруда у світі, виконана у формі 13-ти метрового яйця-писанки як оригінальної і своєрідної реклами музею, колекція якого нараховує понад 12 тисяч творів декоративно-прикладного мистецтва, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

  Проте навіть найяскравіша писанка потребує особливого догляду та піклування, а особливо така велетенська. Саме з цією метою у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» здійснюється капітальний ремонт будівлі Музею писанкового розпису у місті Коломия.

  На проведення ремонту передбачено майже 7 мільйонів гривень. Уже виконано значну частку робіт. Тож, є всі сподівання, що до відзначення 30-річчя незалежності України оновлений музей буде відкрито для відвідувачів.

  Читайте також:  На Коломийщині під асфальтом знайшли старовинну бруківку (ФОТО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!