19 ударів: на Коломийщині п’яний чоловік убив товариша по чарці

12 жовтня 2018 року на Коломийщині п’яний чоловік убив товариша по чарці.

Вбивство трапилось у селі Старий Гвіздець, на вулиці Українській. Один чоловік прийшов у гості до іншого, взявши із собою горілку. Через деякий час між ними почалася п’яна сварка, яка згодом переросла у бійку. Внаслідок неї господар будинку загинув.

Судмедексперти встановили, що загинув чоловік внаслідок 19 ударів по тілу, зокрема – від закритої травми грудної клітки і живота, двобічних переломів ребер, крововиливу у міжреберні мязи, множинних розривів тканин печінки, та від масивної кровотечі в черевну порожнину. Ці удари були нанесені руками та ногами.

Як розповів у суді обвинувачений, він того дня випив близько 0.5 літра горілки. Конфлікт же, за його словами, розпочав господар будинку. Причиною сварки стала військова служба обвинуваченого в зоні АТО, а також політична обстановка в країні.

За словами вбивці, в один момент конфлікту він впав на землю і частково втратив свідомість від випитого та самої бійки, а коли прокинувся, то побачив, що інший чоловік не дихає. Він спочатку намагався робити штучне дихання, а потім добровільно пішов до магазину, де розказав продавцю, що він вбив людину під час бійки.

Коломийський міськрайонний суд виніс вирок у цій справі. Вбивці присудили шість років за гратами. Втім, прокуратура вирішила, що термін замалий, і подала апеляційну скаргу до Івано-Франківського апеляційного суду, вимагаючи жорсткішого покарання. Судді задовольнили скаргу, збільшивши тюремний строк вбивці з 6 до 8 років.

Нагадаємо, Прикарпатець, який вбив сусіда, проведе за ґратами 10 років

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!