20 прикарпатських громад розпочинають підключення до платформи E-DEM

 • 20 громад Прикарпаття розпочинають підключення до платформи електронної демократії E-DEM.

  Всі громади вже пройшли спеціальну перевірку та розпочали технічні консультації щодо підключення і роботи з платформою, а також підписали меморандуми про співпрацю в рамках проєкту «Впровадження інструментів громадських технологій в процесах прийняття рішень місцевого розвитку територіальних громад Прикарпаття», який реалізовує «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття».

  Зараз триває етап напрацювання і затвердження необхідних нормативних документів місцевого рівня, які є умовою повноцінної роботи громади з платформою E-DEM. Мова йде про Статути або Положення, які регулюють застосування модулів платформи, що затверджуються органами місцевого самоврядування. Над цими документами працюють з громадами експерти проєкту.

  Платформа дозволяє громадам працювати з такими сервісами як «Місцеві електронні петиції», «Громадський бюджет», «Відкрите місто», «Електронні консультації з громадськістю».

  Серед усіх відібраних громад три вже розпочали процес технічного підключення обраних модулів на платформі E-DEM. Це Косівська, Коломийська та Надвірнянська.

  Національну платформу е-демократії E-DEM створено Фондом Східна Європа в межах швейцарсько-української Програми EGAP.

  Читайте також: У Новицькій громаді відкрили ЦНАП

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!