Вже понад місяць в Бурштині з кранів тече брудна вода. У секторі житлово-комунального господарства та обліку комунального майна повідомили, що якість гарячої води, що подається споживачам, періодично погіршується, як правило, після проведення ремонтно-профілактичних робіт обладнання. Фахівцями Рогатинської міськміжрайонної філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» здійснено відбір і дослідження проб води із системи гарячого водопостачання Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/10/15032493_1126590830752423_1685152590_n-800x600-300x150.jpg)