Тиждень тому у Галицькому національному природному парку з`явилися нові жителі. З Херсону на Прикарпаття прибуло сімейство бурих ведмедів. Про те, як пройшов перший тиждень у новій домівці, розповіли на сторінці Центру реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку: “Сьогодні рівно тиждень з того часу як до Галицького національного природного парку прибули нові мешканці – сімейство бурого Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/10/llllllllll-300x150.jpg)