7 листопада 2017 року о 10:00 год. в приміщенні будинку культури ім. Тараса Шевченка відбудеться друге пленарне засідання 37-ї сесії Бурштинської міської ради сьомого скликання. Таке рішення прийняли сьогодні, 27 жовтня, на першому пленарному засіданні. 27 жовтня депутати Бурштинської міської ради розглянули питання про підняття тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення. Бурхливі обговорення тривали Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSCN4084-300x150.jpg)