Днями у Рожнятівській ЗОШ I-III ступенів з нагоди Дня святої Покрови Пречистої Богородиці, 75-ї річниці створення Української повстанської армії, Дня українського козацтва, Дня захисника України відбувся огляд пісні і строю серед шкільних родин. Усіх учасників нагородили грамотами, запрошених гостей – пам’ятними подарунками, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА. Від капеланської служби Івано-Франківської єпархії УПЦ КП військовий капелан Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/10/7777_1_1-300x150.jpg)