18 жовтня 2017 року працівники Галицького РЦСССДМ та начальник Галицького районного сектору з питань пробації Оксана Собецька організували виїзд в с. Дорогів. Під час виїзду вони спільно з секретарем Дорогівської сільської ради Михайлом Пасекою обстежили умови проживання особи молодого віку, засудженої до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі. Окрім того вони здійснили початкову оцінку потреб Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2016/06/galych2-300x150.jpg)