25 листопада 2017 року галичани вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні. На будинках органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій було приспущено Державні Прапори України з траурними стрічками. Біля церкви Різдва у м.Галичі відбувся поминальний захід за участю представників влади, громадськості, жителів міста. Священики УГКЦ відслужили молебень, під час якого присутні помолилися за Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2016/06/galych2-300x150.jpg)