Передчасна смерть настигла Володимира Чорноуса ввечері 20 листопада на баскетбольному майданчику. Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/chornous-2-300x150.jpg)
Передчасна смерть настигла Володимира Чорноуса ввечері 20 листопада на баскетбольному майданчику. Докладніше >>
Вчора, 19 листопада, в селі Глибоке Богородчанського району відбувся другий волейбольний турнір пам’яті загиблого учасника АТО Володимира Байдюка. У змаганні взяли участь три команди із цього села із різними віковими категоріями: молодь, чоловіки середнього віку та ветерани. Перед початком турніру відбулась поминальна панахида. Заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк висловив слова вдячності всім захисникам України та Докладніше >>
До Калуського відділу поліції звернувся 27-річний місцевий мешканець. Чоловік повідомив про те, що з приміщення магазину, де він працює, невідома особа вчинила крадіжку стабілізатора напруги. Проведеними розшуковими заходами правоохоронці встановили особу зловмисника. Ним виявився 42-річний мешканець Івано-Франківська, який уже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців за вчинення майнових злочинів, повідомляє ГУ НП в Івано-Франківській області. Докладніше >>
Напередодні Дня працівників сільського господарства Указом Президента України Петра Порошенка № 375/2017 «Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу» директорові товариства «Івано-Франківський хлібокомбінат» Криворучко Світлані Миронівні присвоєно звання «Заслужений працівник промисловості України». Почесного звання Світлана Миронівна удостоєна за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Докладніше >>
Про те, що в Городенці може з`явитися музей Героїв Небесної Сотні йшлося на останньому засіданні Городенківської міської ради 16 листопада. До депутатів звернувся Іван Григорчук від громадського об`єднання “Правиця”. Він зазначив, що місто потребує створення такого музею для збереження пам`яті, і зайнятися цим мають, безумовно, молоді люди: “Нам потрібний такий музей, за його фінансування готова Докладніше >>
Фінансист Богдан Лесюк ділиться рецептом страви, яку полюбив у той період, коли жив у Грузії, де обіймав посаду голови правління «Приватбанку». Докладніше >>
Рештки понад 50 українських патріотів, розстріляних фашистами у листопаді 1942 року біля райцентру Чортків на Тернопільщині, перепоховано на міському кладовищі. «Ще кілька десятків років тому, за архівними даними ОУН-УПА, стало відомо, що між Чортковом та Ягольницею фашисти розстріляли 52-х в’язнів Чортківської тюрми. Пошукові роботи тривали не один рік. Працювали над архівними матеріалами, опитували старожилів, мешканців Докладніше >>
До Богородчанського відділення поліції звернувся 75-річний мешканець одного із сіл району. Чоловік повідомив про те, що невідома особа з гаражного приміщення його господарства викрала мопед марки “Мустанг”. Отримавши повідомлення, правоохоронці виїхали на місце події та в ході проведених першочергових заходів встановили особу зловмисника. Ним виявився 22-річний онук потерпілого, який уже раніше притягався до кримінальної відповідальності Докладніше >>
Сьогодні, 20 листопада, мер Франківська Руслан Марцінків оглянув машини, які перевезли з Києва, для будівництва моста через Бистрицю Солотвинську. На своїй сторінці у соціальній мережі мер пише, що будівництво моста розпочнеться згодом, а сама робота – піде швидко. «Техніка приїхала, можна розпочинати роботи. Сьогодні оглянув машини, які будуватимуть новий міст через Бистрицю Солотвинську. Були певні Докладніше >>
Нацбанк припинить карбувати монети 1, 2, 5 та 25 копійок, однак бігти здавати копійки не потрібно – ними можна буде розрахуватися. «Минулого тижня ми запропонували припинити поповнювати готівковий обіг дрібними копійками монет гривні. А для того, щоб спростити розрахунки, – використовувати правила заокруглення», – пояснює Віктор Зайвенко, директор департаменту грошового обігу НБУ. Оскільки НБУ пропонує Докладніше >>
Завтра, 21 листопада, о 10.00 годині на фасаді будівлі Івано-Франківського професійного будівельного ліцею на вулиці Левинського, 24 відбудеться відкриття анотаційної дошки загиблому в зоні АТО Віктору Яков`яку. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі написав мер Франківська Руслан Марцінків. Також мер зазначив, що Віктор Яков’як був випускником саме цього ліцею. Нагадаємо, що завтра у Докладніше >>
Студент Інституту нафтогазової інженерії Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Анатолій Журавель (ВНГ-14-1) вкотре посів І місце на змаганнях з кіокушин карате. Цього разу молодий спортсмен привіз чемпіонський титул та золоту медаль з чемпіонату Європи з кіокушин карате серед молоді, який відбувся 11-14 листопада у м. Кельце (Польща), повідомляє прес-служба ІФНТУНГ. Читайте також: Троє калушан Докладніше >>
До 400-ліття Василіянського чину Святого Йосафата, 800-ліття монашества в Погоні та 240-річчя коронації ікони Божої Матері ігумен монастиря – отець Никодим Гуралюк підготував особливий подарунок – ексклюзивний вишитий іконостас, аналогів якому немає. На Архієрейську службу Божу до Погоні, яку очолив перший екзарх Харківського екзархату УГКЦ в співслужінні з протоігуменом о. Йоаном Школиком, завітали керівники області Докладніше >>
Під час патрулювання Богородчанського району правоохоронці зупинили автомобіль “Ауді 80”. При перевірці поліцейськими було виявлено 19-річного водія, який в стані алкогольного сп’яніння керував автівкою без відповідних документів. Крім того, в ході поверхневого огляду у чоловіка було виявлено та вилучено металевий предмет, ззовні схожий на кастет, повідомляє ГУ НП в Івано-Франківській області. Знахідку поліцейські вилучили та Докладніше >>
У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника провели фінал третього конкурсу інвестиційних проектів наукового парку «Прикарпатський університет». У ньому взяли участь дев’ять проектів. Під час проведення фіналу кожен із авторів представив на розгляд комісії свій бізнес-план, провів презентацію проекту та відповів на запитання членів комісії. За результатами оцінювання переможцями визнано: I місце – проект “Лабораторія Докладніше >>
17 листопада, сесія Городенківської міськради почалась із зауважень. Як зазначили депутати, кожне засідання починається із запізненням. І якщо минулого разу причиною затримки стало засідання бюджетної комісії, то цього разу спізнилися самі депутати. Депутат Василь Альберт зробив зауваження кожному, хто зайшов у залу після 14.00, наголосивши на тому, що до роботи віднестися потрібно відповідально. “Колеги, ви Докладніше >>
Співачка Тіна Король на всю Україну зізналась, скільки вона важить. Докладніше >>
Перші місцеві вибори на Прикарпатті пройдуть 24 грудня в трьох ОТГ: Войнилівській, Делятинській та Спаській Докладніше >>
У Прикарпатському університеті імені Василя Стефаника 19 листопада відбувся ще один фестиваль фізичного експерименту, де учні 9 -11-х класів могли дізнатися більше про цей вищий навчальний заклад та обрати майбутню професію. Зауважимо, що фізико-технічний факультет цим заходом вже втретє дивує франківчан. Докладніше >>
Реабілітаційний заїзд учасників АТО відбудеться з 29 листопада по 6 грудня в селі Гошів Івано-Франківської області. Про це у спільноті «Міська Асоціація учасників АТО» повідомила Вероніка Дичковська. «Благодійний фонд “Франко-опір” за підтримки Івано-Франківської ОДА запрошує на реабілітаційний заїзд учасників АТО. Який відбудеться з 29.11.2017 – 06.12.17 в селі Гошів Івано-Франківської області в Гошівському чоловічому монастирі Докладніше >>
Про хибні уявлення, що Донеччина — суцільне поле бою та випалена земля Журналістів вчать подавати новини гарячими. Втім, життєвий досвід вже навчив мене, що інколи варто дати емоціям охолонути. Видихнути, підібрати правильні слова. Прийдешній рік для Донецької області ознаменувався змінами на фронті, його зсувом вглиб області, а тилові міста, де донедавна панувала умовна тиша, піддались
Пам’ятаєте, як буквально кілька тижнів тому нашу спільноту тіпало від гніву та обурення після почутого від Папи Римського про український білий прапор? Ми одразу зробили тисячу та один мем, розродилися обурливо гнівними поетичними та прозовими опусами-дописами у соцмережах. І готові були ледь не на Святому Письмі присягати, що ми будемо битися за Україну, за
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного
Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює